O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się udzielaniem pożyczek hipotecznych. Skupiamy grono doświadczonych i świetnie wykształconych specjalistów

CZEKAMY NA TWÓJ KONTAKT

Czym się zajmujemy i kim jesteśmy?

Jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom unikalną ofertę, niezwykłą nawet w skali całego kraju.

Nasz system pożyczek pod zastaw nieruchomości jest wyjątkowo atrakcyjny, bezpieczny i komfortowy dla naszych klientów. Celem firmy jest tworzenie dobrego klimatu dla klientów w trudnej sytuacji finansowej i pomoc im w wyjściu na prostą poprzez realizację pożyczki pod zastaw nieruchomości. Działamy na terenie całego kraju:

  • Szczecin, Lublin,
  • Opole, Częstochowa,
  • Warszawa, Kraków,
  • Radom, Białystok,
  • Toruń, Poznań,
  • Gdańsk, Łódź.

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Pragniemy stworzyć warunki, w których każdy będzie miał poczucie poważnego potraktowania i uczciwości. Z tego względu firma dba o jasność umów, bezpieczeństwo klientów oraz ich edukację. Nasze umowy są napisane prostym i zrozumiałym dla każdego językiem, a podpisujemy je w towarzystwie notariusza. Organizujemy też darmowe spotkania edukacyjne z klientami.

O solidności naszej firmy świadczy wpis w Rejestrze Firm Pożyczkowych. To prestiżowy rejestr zrzeszający firmy pożyczkowe z całego rynku finansowego. Za jego pomocą można wyszukać i sprawdzić dane rejestrowe największych firm pożyczkowych, których sprzedaż odpowiada za ponad 95% pokrycia rynku. Ponadto należymy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Jest to jeden z największych związków firm sektora finansowego. Jego misją jest tworzenie zasad kodeksu etyki zawodowej dla tego sektora. KPF ma na celu promowanie szacunku i profesjonalizmu firm pożyczkowych względem społeczeństwa i organów państwowych na terenie Polski i krajów unijnych.

NAPISZ DO NAS

Czekamy na współpracę!

Pożyczki pod zastaw mieszkania w naszej firmie są udzielane bez sprawdzania historii kredytowej klienta. Nie wymagamy zaświadczeń z BIK/BIG oraz ZUS/US.

Nasze pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości są dostępne nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorstw. Dzięki nam twoja firma pozbędzie się długów i będzie mogła stanąć na nogi, wchodząc na ścieżkę rozwoju. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

NAPISZ DO NAS

Masz pytania, skontaktuj się z nami!